•USB connector bestand tegen krassen, vuil en water •Verkrijgbaar in elke vorm en afmeting •Geen malkosten; aantrekkelijk voor kleine oplages
De USB Shape Capless bestaat uit één geheel en is solide en eenvoudig. De USB connector steekt uit en is krasvast en water- en stofafstotend. Deze unieke USB stick is gemaakt van zwart of wit kunststof. Laat uw creativiteit spreken. Bijna elke gewenste afmeting of vorm is mogelijk. Perfect voor promotionele doeleinden. De USB Shape Capless wordt standaard geleverd met full color print en doming.
De USB Shape Capless is een onderdeel van de USB stick Shapes collectie; een award winnend promotioneel product.
Behuizing: | kunststof |
Basismateriaal kleuren: | zwart en wit |
Afmetingen: | 78,4 x 78,4 mm maximum |
Bedrukbare oppervlakte: | volgens ontwerp |
Geheugen capaciteit: | 128MB - 2GB - 4GB - 8GB - 16GB - 32GB - 64GB |
Gewicht: | afhankelijk van vorm en afmeting |
Minimum bestelhoeveelheid: | 50 stuks |
Productietijd: | 7 werkdagen |
Wij bedrukken de USB Shapes in onze eigen digitale drukkerij. Het is ook mogelijk om te kiezen voor individuele personalisatie.
Wij hebben verschillende geschenkverpakkingen, die speciaal ontwikkeld zijn voor onze USB sticks. Voor de USB Shape Capless kunt u kiezen uit:
Spoedbestelling mogelijk
Bedrukt met de laatste techniek!
of gemakkelijk vooraf met iDEAL